Корисні складові нашого продукту

Олія льону

Олія льону – унікальна і за своїм складом, і за біологічною цінністю. Застосовується не тільки в харчовій промисловості, а й високо цінується в медицині, дієтології та косметології.
Дві незамінні жирні кислоти входять до його складу:

  • альфа-ліноленова кислота “Омега-3”
  • лінолева кислота “Омега-6”.

Ці дві кислоти називають незамінними, або життєво важливими, тому що саме з них наш організм синтезує всі інші необхідні жири. Виробляти самостійно ці жирні кислоти наш організм не може, отримує він їх виключно з їжею.
Кислота, яка найбільше необхідна нашому організму, а саме альфа-ліноленова кислота (Омега-3), найменше і найрідше зустрічається в нашому повсякденному раціоні.

Омега-3 в олії льону (отриманого тільки методом холодного віджиму) набагато більше ніж у всьому добре відомому і одночасно ненависному нам з дитинства риб’ячому жирі (64% проти 28%). У будь-якому іншому продукті такої кількості Омега-3 немає. У олії льону, крім жирних кислот, також є вітаміни, які також корисні і важливі для людського організму. Це вітаміни A, E, K, вітаміни групи B.

Олія розторопші плямистої

Розторопша плямиста – про лікувальні властивості цієї рослини людству відомо дуже давно. Перші згадки про неї можна знайти близько 2000 років тому. Ще древні римляни вживали розторопшу на лікування захворювань печінки. У середньовічній Європі екстракт розторопші використовували при лікуванні гепатиту та цирозу печінки. В Індії ця рослина використовувалася і використовується сьогодні у гомеопатичній та народній медицині.

Особливу популярність і широке застосування розторопша плямиста набула у другій половині ХХ століття, коли, у Мюнхенському інституті фармацевтики, у 1968 році, вчені провели активні дослідження її біохімічного складу.

Головною складовою розторопші плямистою є силімарин – рідкісна біологічно активна речовина.

Олія, отримана з насіння розторопші плямистої, є цінним дієтичним продуктом та дієвим лікарським засобом одночасно. Високі лікувально-профілактичні властивості олії розторопші обумовлені присутністю в ній хлорофілу, каратиноїдів, токоферолів.

  • Хлорофіл – омолоджує тканини, активізуючи обмінні процеси в клітинах організму людини, стимулює процеси відновлення (регенерації).
  • Каратиноїди мають антигістамінні (протиалергенні) властивості, стимулюють обмін речовин у печінці та серцевому м’язі, відновлюють еластичність судинної системи організму людини.
  • Каротин здатний накопичувати кисень у тканинах організму у разі кисневого голодування, Він необхідний нашому організму як чинник зростання.
  • Токофероли – ефективно захищають наш організм від впливу шкідливих хімічних та фізичних факторів, які, у свою чергу, провокують розвиток злоякісних пухлин. Також Токофероли мають потужний антиоксидантний ефект, що перешкоджають природному старінню організму, підтримуючи репродуктивні функції.

СИЛІМАРИН – що знаходиться в олії розторопші плямистої – біологічно активна речовина, яка допомагає при лікуванні та профілактиці багатьох захворювань.

СИЛІМАРИН активно сприяє процесу регенерації та відновлення клітин печінки.
Хімічний склад олії розторопші плямистої за своєю природою багатий на вітаміни А, В1, В2, В5, В6, В9, В12, С, D, Е, К і F, а також калій, кальцій, магній, цинк, селен, мідь, марганець, залізо, йод, хром, молібден, бор та ванадій, фосфор та натрій.

Олія амаранту

Амарант – незаслужено забута злакова чудо-культура, яку продовольча комісія ООН назвала знахідкою та надією 21 століття.
Олія з насіння амаранту має від природи унікальний склад біологічно активних речовин, які позитивно впливають та комплексно впливають на всі системи життєзабезпечення організму. Амарант є унікальним природним джерелом сквалену.

Сквален, у свою чергу, є одним із основних компонентів людської шкіри, це найближча за своїм складом до людської клітини речовина, яка «захоплює» кисень і насичує їм тканини та органи нашого організму шляхом простої хімічної взаємодії з водою.

Однією з головних причин виникнення та поширення злоякісних пухлин в організмі людини є дефіцит кисню і, як наслідок, руйнація клітини, спричинена присутністю надлишкової кількості оксидантів.

Сквален входить до складу підшкірного жирового шару, він легко всмоктується та проникає всередину організму. Завдяки сквалену, ліпідне покриття зберігає цілісність верхнього шару шкіри (епідермісу), а також функцію збереження рівня еластичності, вологості та м’якості шкірного покриву.

Водно-ліпідна мантія надає кожному покриву водовідштовхувальні властивості, регулює випаровування води, перешкоджає проникненню в шкіру мікроорганізмів, токсинів, алергенів.

keyboard_arrow_up