Дієтична добавка з Омега 3 Природний Помічник

Одними з важких раціоном харчування, у правильному співвідношенні складових, необхідних для нормального функціонування організму, є поліненасичені жирні кислоти Омега 3. Ці кислоти, які називаються незамінними або есенціальними, можуть бути перетворені організмом, але не можуть бути синтезовані з більш простих речовин і тому повинні бути обов’язково в продуктах харчування. Вони незамінні для формування клітин нашого організму, у процесах надходження поживних речовин у клітину та виведення шкідливих із неї.

Існує п’ять видів цих кислот, рознесених на два табори:

  • Омега-3 (a-ліноленова, ейкозапентаєнова та докозагексаєнова кислоти);
  • Омега-6 (лінолева та арахідонова кислоти). Вчені констатують, що на сьогоднішній день, практично у всіх країнах світу, в організмі людини Омеги-3 бракує катастрофічно, а дисбаланс Омега 3 і Омега-6 набуває масового характеру.
Наш продукт складається з трьох життєво необхідних людині натуральних складових, підібраних в оптимальній для людини пропорції, в змозі надати сприятливий вплив практично на всі системи організму.

Добавка дієтична може використовуватись як природний помічник:

  • при допоміжному лікуванні та для профілактики серцево-судинних захворювань;
  • для зниження рівня холестерину, покращення циркуляції крові та еластичності судин;
  • зменшення ймовірності утворенням тромбів;
  • для допоміжного лікування та профілактики онкозахворювань;
  • для покращення роботи печінки;
  • для покращення роботи головного мозку;
  • при цукровому діабеті;
  • для поліпшення стану волосся та шкіри;
  • для схуднення;
  • для підвищення потенції;
  • для омолодження;
  • для зниження тиску;
  • для прискорення процесів загоєння;
  • для загального зміцнення організму (підтримує імунну систему).

Якщо в ідеалі співвідношення між Омега-3 і Омега-6 має відповідати ½, то іноді іноді досягає значення 1/20–25. І все тому, що продукти, що містять Омега-6 (соняшникова, кукурудзяна, соєва олія, волоські горіхи, гарбузове насіння, кунжут) масово присутні в нашому раціоні, а продукти, що містять Омега-3 (цінні сорти морської риби та виловлені, а не вирощені, кальмари, морські молюски, устриці та равлики), на жаль, рідко з’являються на нашому столі і зміст потрібної Омеги-3 у них мізерно малі. Досить значна кількість Омеги-3 міститься в риб’ячому жирі у вигляді двох кислот (ейкозапентаєнової 6–10%, докозагексаєнової 10–15%) та лляної олії (a-ліноленова кислота до 60%). При цьому прийом риб’ячого жиру мало того, що слід здійснювати після консультації з лікарем, але і існують два неприємні моменти:

  • перший — це можливе передозування та проблеми зі згортанням крові та ранозагоюванню;
  • другий – це погана сумісність з лікарськими формами (анальгетики, діабетичні препарати)

Приймаючи лляну олію, ви отримуєте Омега 3 у формі a-ліноленової кислоти, яка є попередником двох кислот, що знаходяться в риб’ячому жирі, і може спокійно накопичуватися організмом без шкоди для нього. А потім уже сам організм вирішує, коли і скільки а-ліноленової кислоти перетворити та використовувати. Але, на жаль, і у лляної олії є одна дуже суттєва вада: процес її окислення швидкий і лавиноподібний. Три фактори навколишнього середовища – кисень, температура і сонячне світло – несприятливо впливають на олію льону, а вільні радикали, що утворюються при його окисленні, можуть завдати серйозної шкоди організму. Можете собі уявити, що можна купити в магазині та ще й часто у прозорій пляшці, думаючи, що це просто лляна олія. Тому ми використовуємо в нашому продукті олію льону холодного віджиму та добової свіжості, оброблене антиоксидантом GRINDOX 539 компанії «Даніско» та закапсульоване в м’які желатинові капсули, що запобігають шкідливій дії на продукт навколишнього середовища.

Для довідки: Антиоксидант GRINDOX 539 – високоефективна антиоксидантна суміш аскорбіл пальмітату (жиророзчинна форма вітаміну С) та натуральних токоферолів (вітамін E.) з лецитином та харчовим соєвим маслом як носій.

Другим, за вмістом у продукті, активним інгредієнтом є масло розторопші плямистої. Воно саме по собі є цінним дієтичним продуктом та лікарським засобом. Цілющі властивості розторопші пов’язані з присутністю в ній силімарину, каратиноїдів, токоферолів та хлорофілу.

Силімарин — біологічно активна речовина, яка допомагає при лікуванні та профілактиці багатьох захворювань, у тому числі бере активну участь у процесі регенерації та відновлення клітин печінки (присутня як діюча речовина в таких препаратах як Гепабене, Карсил Форте, Силімарин гексал та ін.).

Хлорофіл, каратиноїди, токофероли мають протиалергенні та протизапальні властивості, ранозагоювальні, омолоджують тканини, активізують обмін речовин, аж до клітинного, стимулюють процеси регенерації, мають потужний антиоксидантний ефект, сприяють посиленню імунітету, і омолодженню. Олія розторопші перешкоджає всмоктуванню та сприяє виведенню з організму токсичних сполук, що потрапили з водою та їжею. Хімічний склад олії розторопші плямистий багатий на вітаміни, А, В1, В2, В5, В6, В9, В12, С, D, Е, К і F, і великою кількістю мікроелементів.

Третьою активною речовиною нашого продукту є амарант. Цю рослину, недаремно, переводять як «безсмертний» і називають відкриттям і надією XXI століття. Олія з насіння амаранту має від природи унікальний склад біологічно активних речовин, мікроелементів, мінералів, які здатні впливати на всі системи людського організму. Амарант – унікальне природне джерело сквалену, яке, у свою чергу, є потужним імуностимулятором і одним з основних компонентів людської шкіри. Це найближча за своїм складом до людської клітини речовина, що зумовлює його унікальну засвоюваність організмом.

Сквален наповнює тканини та органи нашого організму корисним киснем, просто взаємодіючи з водою. Дефіцит кисню сприяє руйнуванню клітини, і є однією з причин виникнення та розвитку пухлин. Сквален, що входить до складу підшкірного жирового шару, виконує функцію збереження цілісності верхнього шару шкіри, а також регулює його еластичність та вологість. Водно-ліпідна мантія надає шкірі водовідштовхуючих властивостей, регулює випаровування води, перешкоджає проникненню в шкіру мікроорганізмів, токсинів та алергенів.

keyboard_arrow_up